Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tipy

8. 12. 2008

Základní tipy

Tady vám vypíšu pár rad pro začátek kterými by bylo dobré se řídit:
1.) Nejdřív si dobře vyberte rasu a povolání, za kerou budete hrát, zvažte sílu a dovednosti jednotky a jak se vám za ni bude dobře hrát.
2.) Pokud půjdete do útoku na někoho silného, tak se raďeji držte ve skupinkách a rozdělte si co kdo udělá, v danný moment, věřte, že vám to může zachránit kůži.
3.) Skupiny je dobré tvořit vždy se střelci v poměri 1:1, protože střelci pokud mají čas rozstřílí cokoliv, a ten jim zajistěte dobrou obranou.
4.) Dobré je také tvořit skupiny z jiných povolání, protože každý druh povolání pomůže jinak (př.Shaman dává totemy, které vám poskytnou různé bonusy, Warrior je dobrý díky svému velkému útočnému číslu a díky různým druhům pokřiků, také Mage dokáže být velmi prospěšnýkouzly ale kvůli nízké obraně a útoku ho doporučuji mít v partě v s bojovými charaketry)
5.) Také není na škodu, než půjdete na někoho silného, udělat si lvl, na někom slabším.
6.) Najděte si na servru pár přátel, kterým můžete důvěřovat, když budete potřebovat pomoc.(nejlepší přítel=nejsilnější přítel)
7.) Pokud uvidíte někde lepší zbraň než momentálně máte a máte na ni dost peněz zvaže, jestli by nebylo lepší počkat, až budete o něco bohatší, rovnou si koupit nějakou super zbraň.
8.) A také pamatujte, že jsou i amulety levnější, než zbraně, a mohou vám být také daleko prospěšnější, než zbraně s xxx demage (amulet na zvednutí richlosti útoku)


Velmi doufám, že vám tyto rady pomůžou užít so WoW dosyta. Občas také není na škodu zapomenout, že WoW je jen hra.

To je zhruba vše, čeho byste se měli držet a pamatujet, že WoW je tu proto aby vás bavil, takže se nehoňte za každým lvlem GL a HF.